בלעדי: צילומי מסך מתוך ה-Galaxy S IV

שבוע לפני ההכרזה, אנו מפרסמים כאן לראשונה צילומי מסך מתוך מכשיר הדגל החדש של סמסונג. מדובר על הגירסה האמריקאית שתושק באחת המפעילות בארה"ב, הכוללת מעבד מרובע ליבות במהירות 1.8GHz

 

הגלאקסי אס 4 אמנם יוכרז רק בעוד כשבוע בניו-יורק, אבל למערכת האתר הגיעו מספר צילומי מסך מתוך מכשיר הדגל החדש, כאלה השופכים אור על חלק ניכר מתכונותיו העיקריות. כפי שניתן לראות, מדובר על הגירסה האמריקאית של המכשיר, שיגיע לאחת המפעילות בארה"ב, והידיעות המוקדמות על אפשרות של שתי גירסאות, האחת בינלאומית והאחת אמריקאית, התבררו כנכונות. צילומי המסך הגיעו ממקור אמין מאוד, ובאופן טבעי אנחנו לא יכולים לחשוף את זהותו, גם לא בצורה מרומזת כלשהי, אבל תסמכו עלינו שהצילומים שמופיעים בכתבה, מגיעים ישירות מה-Galaxy S IV בכבודו ובעצמו.

בתמונות ניתן לראות את מסך הבית של הגלאקסי הרביעי, שנראה על פניו סטנדרטי ומוכר, עם ממשק ה-TouchWiz המוכר. בחלקו העליון של המסך ניתן לראות בבירור את התמיכה ברשת הדור הרביעי המהירה LTE המסומנת באייקון 4G, כמו גם את תכונת ה-Smart Stay שהגיעה לראשונה עם הגלאקסי אס 3. המעבד בגירסה האמריקאית יהיה ככל הנראה מרובע ליבות במהירות 1.8GHz, עם זיכרון 2GB RAM. אחד המסכים היותר מעניינים בגלאקסי הרביעי הוא ה"מסך החכם" (Smart Screen), המציע מגוון אפשרויות מעניינות. תמצאו שם את ה-Smart Stay המוכר, Smart Rotation הדואג להיפוך המסך רק בזוית מסויימת, Smart Pause שתפקידו לעצור את ניגון הוידאו במידה והמכשיר זיהה כי ראשו של המשתמש זז מהמסך, וכמובן Smart Scroll עליה דיווחנו לפני יומיים, פרי פיתוח של חברה ישראלית, שתזהה כי עיני המשתמש נמצאות בתחתית המסך ותגלול להמשך המסמך.

נוסף על כך, תמצאו הוכחה חותכת שאכן מדובר במסך בעל רזולוציית 1080p (כלומר Full HD), עם צפיפות פיקסלים של 441ppi, כאשר ניתן לראות שהמכשיר מזהה את המסך כ-5.01 אינץ' (אורך 127.25 מ"מ). כמו בדיווחים קודמים, המצלמה שודרגה ל-13 מגה פיקסל, וגירסת האנדרואיד של המכשיר הספציפי הזה היא Jelly Bean 4.2.1, אך ייתכן כי יגיע בסופו של דבר עם 4.2.2 ישר מהקופסה.