דיווח: גלאקסי אס 4 יוכרז ב-14 למרץ בניו-יורק

הבלוגר הרוסי אלדר מורטזין פירסם כי סמסונג תערוך את אירוע ההכרזה באמצע חודש מרץ בניו-יורק. זו הפעם הראשונה שהחברה מכריזה על מכשיר דגל מחוץ לגבולות אירופה, ככל הנראה במטרה להתקרב עוד יותר לשוק האמריקאי

 

רולטת ההימורים לגבי תאריך הכרזת מכשיר הדגל של סמסונג נמשך, ועכשיו אנחנו מקבלים דיווח על אמצע חודש מרץ הקרוב. Eldar Murtazin, הבלוגר הרוסי המוכר מאוד בתעשייה, מציין כי על פי מקורותיו האירוע ייערך ב-14.3 בניו יורק. במידה והמידע נכון, זו תהיה הפעם הראשונה שסמסונג תכריז על מכשיר דגל מחוץ לגבולות אירופה, ועובדה זו יכולה להעיד על כוונת היצרנית הקוריאנית הגדולה להתקרב עוד יותר לשוק האמריקאי הענק, ובכך לנגוס נתח שוק נוסף באייפון, הפופולרי מאוד בקרב הלקוחות האמריקאים.

הגלאקסי הרביעי מעורר באזז גדול מאוד ברשת, עוד בטרם הכרזתו הרשמית. לאחרונה פירסמנו כי אנליסט בכיר העריך כי סמסונג עתידה לייצר לא פחות מ-100 מיליון יחידות, נתון שצריך להטריד מאוד את אפל, כמו גם שאר היצרניות הקטנות יותר. מהפרטים הידועים לנו כרגע, המכשיר יגיע עם מסך 4.99 אינץ' ברזולוציית FHD, מעבד 4 או 8 ליבות, מעבד גרפי 8 ליבות, זיכרון 2GB RAM, מצלמת 13 מגה פיקסל ומערכת הפעלה אנדרואיד 4.2.2 המשלבת את ממשק המשתמש המוכר של החברה.

 

מקור: sammobile