חשיפה: מכשיר התלת מימד החדש של LG יקבל את השם 3D MAX

תחת שם הקוד הזמני (CX2), תכריז LG על ה-3D MAX שיהיה דור ההמשך למכשיר התלת מימד שלה. מעבד 1.2GHz, מסך 4.3 עם NOVA, דקיק ואיכותי יותר

 

חלוצת מכשירי התלת מימד תכריז בברצלונה על דור ההמשך ל-Optimus 3D שהוכרז גם הוא באותו מקום לפני שנה בדיוק. הסמארטפון החדש, שקיבל בשלב זה את שם הקוד CX2. אתרים בעולם מציינים שסמארטפון יוכרז רשמית תחת השם Optimus 3D 2, אבל למערכת האתר נודע ממקור אמין מאוד כי שם המכשיר הרשמי עתיד להיות 3D MAX (תזכרו איפה שמעתם את השם לראשונה). המכשיר החדש מביא כמה שידרוגים חשובים ומשמעותיים לעומת הדגם הנוכחי, למרות שרבים יחשבו, אולי בצדק, ש-LG הייתה צריכה לספק מפרט משובח ומתקדם יותר.

ה-3D MAX יגיע עם מעבד ליבה כפולה 1.2GHz מבית TI (לעומת 1GHz), המסך יישאר זהה בגודל וברזולוציה (4.3 אינץ' WVGA), אבל LG תשדרג אותו עם טכנולוגיית ה-NOVA המצויינת, כך שהוא יהיה הרבה יותר בהיר וחד, עם אפשרות לשינויים בבהירות בין מצב 2D ל-3D, צמד מצלמות אחוריות באיכות 5 מגה פיקסל (בדומה לדגם הנוכחי), איחסון פנימי 8GB עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס microSD, קישוריות מלאה הכוללת Wi-Fi b/g/n, בלוטות' 3.0 ו-DLNA, וככל הנראה גם שבב קירבה NFC.

אחת התלונות של משתמשי ה-3D נוגעת לאיכות הפלסטיקה ועובי המכשיר. גם כאן תהיה כנראה בשורה חיובית, כאשר הוא אמור להתכווץ ב-2 מ"מ לפחות (מ-12 ל-10). מהתמונות ניתן להתרשם כי LG הפנימו את העניין והפעם המכשיר נראה יוקרתי ומרשים יותר.

אנחנו מצפים לראות את המכשיר לראשונה בתערוכת MWC שתתקיים בסוף פברואר בברצלונה, עם אפשרות יציאה לשוק באביב הקרוב.

 

 

 

מקור תמונות: pocketnow