(לצערנו אין) חשיפה עולמית: וידאו של דמי iPhone 5 - עודכן

את האייפון 5 "פגשנו" בתערוכת IFA בידיו של מנכ"ל אחד מחברות הכיסויים הגדולה בעולם, ולא קיבלנו אישור להדליק אותו. לאחר בדיקה נוספת התברר שמדובר במכשיר דמי, שנראה כמו המכשיר שיושק בהמשך החודש.

 

 

מה שאתם רואים בוידאו המצורף הוא לא אחר מאשר ה-iPhone 5 החדש, שיוכרז רשמית באירוע של אפל ב-12 בספטמבר. אם לומר את האמת, גם אנחנו לא ציפינו להיחשף לאחד המכשירים המתוקשרים והמסקרנים בעולם, אבל צירוף מקרים נדיר, הביא לנו את ה"מתנה" הזו ישר לידיים. מי מכם שמטיל ספק, נספר כי ה-iPhone 5 שאתם רואים הגיע אלינו ממנכ"ל של אחת החברות הגדולות בשוק לייצור כיסויים ונרתיקים למכשירים. כמובן שלא נוכל לחשוף את שם החברה, אבל כולכם מכירים אותה.

 

 

בשיחה שערכנו עם מנכ"ל אותה חברה, ציין האחרון כי החברה מייצרת בימים אלה ממש את הכיסויים לאייפון 5 החדש, לאחר דין ודברים, שלף המנכ"ל בטבעיות את המכשיר מהכיס והציג אותו בפנינו. אנחנו חייבים להודות, בהתחלה הטלנו ספקות בכך שמדובר במכשיר "אמיתי" בגירסתו הסופית, אבל לאחר ששיחקנו איתו מספר דקות, אי אפשר לטעות - זהו ה-iPhone 5 בכבודו ובעצמו!

 

 

באופן טבעי, בעיקר לנוכח מקרי העבר, ביקש מנכ"ל החברה שלא נדליק את המכשיר ולא נבצע שום מהלך שעלול לחשוף אותו או פרטים נוספים הקשורים למכשיר. כמו שניתן לראות, האייפון החדש גבוה יותר מהדגם הנוכחי עם קונקטור חדש ורמקולים הנמצאים בחלקו התחתון של המכשיר. מרוב התרגשות, הכתב שלנו איבד את הקול במהלך הקלטת הוידאו. לכתב שלום.

 

עדכון:

לצערנו, ולמרות שקיווינו, בדיקה נוספת עם בכיר בחברת Krusell, שמסר לידינו את המכשיר מעלה שלא מדובר במכשיר האמיתי, אלא במכשיר דמי, שמבוסס ככל הנראה על העיצוב הסופי של המכשיר האמיתי.


מעניין שרק לכם יש את זה , ולא לאף אתר עולמי