מיני אייפד כבר באוקטובר. מסך 7.85 ותג מחיר של 200-250 דולר

מדובר בשמועות בלבד, אבל הסימנים מראים כי אפל תכריז כבר באוקטובר הקרוב על דגם מוקטן של האייפד, עם מסך 7.85 אינץ', רזולוציה גבוהה ותג מחיר נמוך.

 

מתחזקות השמועות על כך שאפל תכריז על גירסה מוקטנת לאייפד, כנראה כבר באוקטובר הקרוב. האתר iMore מדווח כי אפל כבר עובדים במרץ על "מיני אייפד", שיהיה זהה לחלוטין לגירסה המוכרת לנו, אבל יציע מסך 7.85 אינץ' ברזולוציה של 2,048x1,536. על פי הדיווח, שמגיע מאתר שחשף בעבר מספר פרטים על מוצרי אפל שהתגלו כנכונים, המיני אייפד יוצע למכירה סביב 200-250 דולרים, במהלך הרבעון השלישי או בתחילת הרבעון הרביעי, כך שאפשר לצפות כי הוא יוצג בסמוך או באירוע בו תכריז אפל על האייפון החדש.

 

 

להזכירכם, כבר בחודש מרץ האחרון "רמז" בכיר בסמסונג כי אפל מתכננת להוציא לשוק טאבלט עם מסך 7.85 אינץ', וכעת נראה כי דבריו היו נכונים ומדוייקים. שוק הטאבלטים הקטנים יחסית יחטוף זעזוע של ממש במידה ואפל אכן תשיק את הגירסה המוקטנת של האייפד. יצרניות כדוגמת סמסונג, HTC, מוטורולה ואחרות, ששולטות בשלב זה בשוק הטאבלטים הקטנים, ייפגעו משמעותית מכניסתו של הטאבלט החדש. חשוב לציין כי הדברים לא אושרו (ומניסיון עבר, גם לא יאושרו) רשמית על ידי אפל או נציג מטעמה, כך שמומלץ בשלב זה לקחת את הדברים בעירבון מוגבל. גזרת אפל מתחממת לקראת ההכרזות הקרובות והרשת תגיב בהתאם.

 

מקור: iMore